Marka İtibar Yönetimi ve
Medya Planlama Hizmetleri

Reklamcılıkta yeni yaklaşım, Markanız için “derin bir sevgi oluşturmaktır.”
Geleneksel olmayan bir yaklaşımla Potansiyel müşterilerinizin standartlarına uygun yöntemler geliştiriyoruz.
Marka İtibar Yönetimi

Markanızın yeteri kadar tanınmadığını mı düşünüyorsunuz? Hizmetiniz çok iyi, ürününüz harika olabilir ama hala kimse sizi tanımıyor mu? Moradam Markanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda uzman bir yöneticidir. Size hak ettiğiniz itibarı kazandırırız. Markanız bir çok kişi tarafından akıldı kalıcı hale getirilir. Profesyonel kadromuz ile her zaman yanınızdayız.


BİZİMLE İLETİŞİM KURUN
Medya Planlama

Kampanyaları ve Raporları İzleyin.

Moradam e-pazarlama yazılımı ile kampanyanızın performansını takip etmek daha kolaydır. Kaç alıcının e-postanızı açtığına, kaç e-postanın geri çevrildiğine, oranlardan ayrılmasına ve istatistikler aracılığıyla tıklamalarına dair kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz. Moradam, kampanyalarınızı geliştirmenize yardımcı olmak için çizelgeler ve verilerle analiz etmek ve yorumlamak için çeşitli yollar sunar.Kampanyanızı gönderin ve Sonuç Alın.

Kampanyaları, kurumsal raporlama sistemimiz sayesinde kolayca anlaşılabilir. Bu hizmeti masaüstü, tablet veya Telefonunuzu kullanarak görüntüleyebilirsiniz. Raporlara istediğiniz zaman ve her yerden erişebilirsiniz Dilerseniz PDF belgesi olarak sunum şeklinde alabilirsiniz. Tüm önemli internet servis sağlayıcılarıyla geri bildirim döngülerimiz olduğundan yüksek teslim oranları garanti edilmektedir.Sosyal Medya Marketing

Güçlü bir iletişim aracı olan sosyal medya, şirketlerin markalarını karakterize ederek ve müşteri tabanını genişletirken bulundukları yere ulaşmalarını sağlar. Doğru yapılırsa, sosyal medya pazarlaması, doğal bağlantılar kurmaya yardımcı olan ve trafik, bilinçlendirme, marka tanımaya yardımcı olarak SEO ve SEM de dahil olmak üzere diğer pazarlama tekniklerinin etkinliğini artırır. Sosyal medya stratejisi, yönetimi veya reklamcılıkla sorunlarınız varsa yardımcı olabiliriz.


dijital medya planlama

Sosyal Medya Marketing nedir?

Sosyal Medya Marketing veya SMM, pazarlama iletişimi ve marka hedeflerini gerçekleştirmek için çeşitli sosyal medya ağlarını uygulayan bir internet pazarlama biçimidir. Sosyal Medya Marketing, öncelikle içeriğin, videoların ve imajların pazarlama amaçlı sosyal paylaşımının yanı sıra ücretli sosyal medya reklamcılığını kapsayan etkinlikleri içerir.


Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sosyal bir grup olduğumuzdan işlerimiz öncelikle bizim nasıl çalıştığımızı bilen müşterilerimizden ve arkadaşlarımızdan öneriler ve tavsiyelerden gelmektedir. Satış görevlilerinin tüm konuşmaları bizim için yapması gerektiğini düşünmüyoruz ve bu nedenle biz olduğumuzu ve ne yaptığımızı anlamak için müşterilerimizle doğrudan iletişim kuruyoruz.
Sosyal medya fiyatlarımız tamamen size özeldir ve mevcut durumunuza ve hedeflerinize dayanmaktadır.Sosyal Medya Yönetimi’ne neden ihtiyacınız var?

Müşterileriniz sosyal medyada.

Şirketinizin hangi sektörde olursa olsun müşterileriniz günlük olarak sosyal medya kullanıyor. Onları nişanlı tutmaya ve markanıza bağlı tutmanızı önemsiyoruz; böylece her zaman onların ilk tercihi siz olursunuz.

Şirketinizi arayan insanlar var.

Şirketiniz bir ürün veya hizmet sunuyorsa, bu konuda konuşan ve bunu sağlayan şirketleri arayan insanlar olduğundan emin olabilirsiniz. Sosyal medya yönetimi hizmetimiz, işletmenizin sohbete katılmasına ve yeni potansiyel müşteriler oluşturmasına yardımcı olacaktır.

İnsanlar sosyal medyada şirketinizden bahsediyorlar.

Müşterilerinizin şirketiniz hakkında söylediklerini sosyal medyada dinlemeniz ve endişelerinize cevap vermeniz gerekiyor. Sosyal medya yönetimi hizmetlerimiz, şirketinizin sunduğu şeylerin olumlu yönlerini vurgulama ve olumsuz ifadeler içtenlikle yanıt vermeye odaklanmaktadır.

Şirketler uzman sosyal medya yönetimini hak ediyor.

Çoğu işletme sahipleri ve pazarlama yöneticilerinin tüm sosyal medya kanallarını yönetmek için zamanları yoktur. Firmamızın her üyesi sertifikalarını sosyal medya yönetiminde almış ve acentemiz pazarlama hedeflerinize ve yeni bir müşteri tabanına ulaşmanıza yardımcı olabilir.Mobil Marketing

Mobil Pazarlama, daha fazla yeni müşteri kazanmanıza yardımcı olan en son teknolojidir – daha fazla para harcayan müşteriler! Müşterilerinize bağlanmak, iletişim kurmak ve müşterilerin kapıdan tekrar tekrar gelmelerini sağlamak için başarılı bir mobil pazarlama kampanyası başlatmanıza yardımcı olabiliriz.


medya planlama ajansları

Ne yapıyoruz?

Online pazarlama, pazarlamanın en popüler yöntemlerinden biri olarak düşünülür. Ancak çok sayıda mobil kullanıcı, bir çevrimiçi pazarlama kampanyasının potansiyelini cüceleştiriyor. Cep telefonu kullanıcılarının sayısı daha fazla olduğundan, bir mobil pazarlama kampanyasının etkinliği ve nihai başarısı, günümüzde çok popüler bir pazarlama yöntemi olan bir çevrimiçi pazarlama kampanyasından bekleyebileceğinizden daha güçlü olacaktır.Mobil marketing hizmetlerimiz

  • Mobil Web Siteleri
  • SMS Pazarlama
  • Mobil Arama Kampanyaları
  • HTML5 ve CSS3
  • Mobil ticaret
  • 2D Barkodlar / QR Kodları
  • Mobil Uygulama Geliştirme
  • Mobil Pazarlama ekran kampanyalarıHaydi projenize
başlayalım


İşlev ve kullanışlılık üzerine yoğunlaşıyoruz ve web sitenizi bir işletme varlığı olarak yönetmeniz için sizi eğitiyoruz. İçeriğinizin, ziyaretçilerin aradıkları bilgiyi kolayca ve sezgisel olarak bulabilecekleri şekilde yayınlanarak, keyifli ve üretken bir kullanıcı deneyimi elde etmesini sağlamak için en iyisini yapıyoruz.


teklif al