Online

Seo Hizmeti

Web sitenizin Kapsamlı Google Sağlık Raporu’nu görüntüleyin.
SEO için Hata Analizi ve tüm kelimelerde Sıra Bulucu Hizmeti tamamen ücretsizdir.

SEO ANALİZİ NEDİR?

Analiz sonuçlarınızı Online olarak veya PDF rapor şeklinde ANINDA görüntüleyebilirsiniz.Web sitesi sahiplerinin tüm ihtiyacını karşılayacak
ücretli ve ücretsiz SEO hizmeti sunuyoruz.


SEO Analizi

Moradam, web sitenizde neye ihtiyacınız olduğunu öğrenmek için web sitenizi detaylı olarak analiz eder.

Devamı

SEO Optimizasyon

Web sitenize kalifiye trafik çekin ve SEO optimizasyonu ile web sitenizi en üst düzeye çıkarın.

Devamı

Arama Motoru ve Medya Marketing

Sosyal Medya Pazarlama işlemi, İşinizin internet üzerindeki varlığı için önemlidir. Moradam, bu konuda uzmandır.

Devamı
seo

GARANTİLİ SEO

Her türlü işkolu için internet üzerinde iş geliştirme hizmeti sunmaktayız.

Devamı

Sıra Bulucu

Analiz paneli sayesinde, google sıralamasında hangi anahtar kelimelerde kaçıncı sırada olduğunuzu bulabilirsiniz. Gün gün takip edebilirsiniz. Kelime sınırı yoktur.

Devamı

Web Sitesi Tasarımı

Moradam uzman kadrosu her endüstri için özgün ve yaratıcı web sitesi tasarım hizmeti vermektedir.

Devamı


Seo Analizi

Seo analizi için online rapor

Seo Analizi servisimizi kullanarak anında online seo analizi yapabilirsiniz. Bu servis sayesinde web sitenizdeki tüm hataları görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda Tüm Kelimelerde Google Sıra Bulucu özelliğimiz sayesinde kelimelerinizi anlık olarak takip edebilirsiniz.

Moradam tüm müşterileri için hızlı servis anlayışı gereği anında hizmet vermektedir. Seo Raporu için haftalarca beklemenize gerek yok.

Domain adınızı yazdığınız anda Google’daki kelimeleriniz tespit edilir ve veritabanımıza kayıt edilir. Bu kelimelerdeki Google ilk 100 içindeki diğer rakipleriniz de tespit edilir. Mor Adam Bot’ları rakip sitelerinizi inceleyerek web siteniz için en olumlu sonuçları sizlere yansıtır.

Tüm rakiplerinizi takip edebilir ve analiz raporlarını da alabilirsiniz.

Google Sıra Bulucu analizi sayesinde, istediğiniz tüm kelimelerde web sitenizin Google sıralamasını takip edebilirsiniz. Günlük, haftalık veya aylık arşiv tutabilirsiniz. Dilediğiniz an e-posta zamanlayıcısını kullanarak, dilerseniz saatlik olarak kendinize veya müşterinize rapor gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Üstelik bu raporları kendi firma logonuzla alabilirsiniz.

Mor Adam, size katma değeri yüksek online dijital hizmetler sunar.


Moradam Site Analizi hizmeti ile eşsiz bir Seo Aracıdır.

Moradam, SEO analizi ve Tüm Kelimelerde Google Sıra Bulucu özelliği ile Türkiye’de tektir!.. Moradam, size bir online kontrol paneli verir ve eşsiz bir site analiz deneyimi sunar. Web sitenizi kaydettiğiniz andan itibaren kapsamlı grafiksel raporlar sizi Arama Motoru çalışmalarınız hakkında yönlendirir.

seo paketleri

SEO Başlangıç Paketi

En Ucuz SEO Fiyat garantisi: İLK AY Sadece 99 TL

Gerçek bir SEO UZMANI ile daha önce çalışmış mıydınız?.. Seo başlangıç paketimiz size düşük bütçe ile yükselme garantisi sunuyor. İlk ay başlangıç SEO paketimiz sadece 99 TL’dir. Bu paket kapsamında web sitenizde 1 ay içinde yüzde 15 büyüme garanti ediyoruz. Google arama sonuçlarında web siteniz yükselecek. İkinci aydan itibaren ise yüzde 65 büyüme garanti ediyoruz.

Başlangıç SEO paketimiz daha önce hiç Arama Motoru Optimizasyonu yaptırmamış veya etkili olmamış web siteleri için tavsiye edilmektedir. Ayrıca yeni açılan web siteleri için bulunmaz bir kaynaktır. 3 aylık bir çalışma içinde web sitenize yaklaşık 2000 backlink desteği sağlayarak web sitenizi güçlendiriyoruz.

Örneğin bir blog siteniz varsa, SEO çalışmasına başladıktan 3 ay sonra blogunuza eklediğiniz her içerik anında Google ilk 10 içinde yer almaya başlıyor.

Güçlü bir siteniz oluyor ve içerikleriniz değerleniyor.

“Tek Kelime” odaklı SEO çalışmalarımız için ise KAPSAMLI SEO paketimizi tercih etmenizi öneririz. Başlangıç paketimiz GENEL bir yükselme ve güçlenme sağlayacaktır.


En Uygun Fiyat garantisiyle 15 günde belirgin artış

Web sitenizi nasıl yükselteceğinizi bilmiyorsanız endişelenmeyin. Yapmanız gereken sadece 99 TL ödeyerek BASİT SEO hizmetinizi başlatmak!  Ücretsiz Analiz hizmetiniz sayesinde isterseniz kendiniz de hatalarınızı düzeltip SEO çalışmanıza katkı sağlayabilirsiniz.

Google sıralamasında yükselme garantili hizmet.

Arama Motoru Optimizasyonu ile web sitenizin Google sonuçlarındaki bulunabilirlik oranı artar.  Web siteniz rakiplerinizin keyword sıralamasının önüne geçer ve sürekli yükseliş eğiliminde olur.

Ziyaretçi sayısında gözle görülür artış

İlk sonuçları 15 gün içinde farkedeceksiniz. Arama Motoru Optimizasyonu, hedef kitlenizi ve satışlarınızı artırmanın etkili bir yoludur.  Moradam, işletmenizin verimliliğini arttırmanıza imkan verir.

SEO danışmanı

Kapsamlı SEO

Firmanıza özel Dijital Marketing çözümleri üretiyoruz.

Kapsamlı SEO hizmetimiz, Tek kelime odaklı SEO çalışmaları için oluşturulmuştur. Sizin belirlediğiniz kelimeler doğrultusunda Çalışma planı hazırlanmakta ve ilk aydan itibaren her ay en az 100 kelime GOOGLE sıralamasında ilk 10 içine girmektedir. Belirleyeceğiniz Keyword kelimelerin tüm varyasyonlarıyla beraber 6 ay içinde en az 1500 kelime ilk 100, En az 500 kelime ilk 10 garanti ediyoruz.

Kapsamlı SEO paketimiz, Basit SEO hizmetine dahil olan özelliklere ek olarak aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • SEO desteği ve uzman danışmanlık.
 • Dahili müdahale ve hataların tespiti.
 • Web sitesindeki hataları düzeltme.
 • Size özel içerik üretimi.
 • Aylık 100 kelime Google ilk 10. 

Unutmayın… Her konunun uzmanı farklıdır. Moradam, Dijital Marketing ve Search Engine Optimization (SEO) alanında yetişmiş uzman kadroya sahiptir. Bizimle işbirliği yaptığınız takdirde hem zamandan hem de paradan tasarruf edersiniz. Uzmanı olmadığınız bir işle uğraşmak yerine, Profesyonel kadroya sahip bir firmaya işlerinizi teslim etmek en mantıklı yoldur. Tahmin ettiğinizden daha uygun fiyatlarla işletme kazancınızı ciddi oranda yükseltebiliriz.


Tanınmış bir internet şirketine sahip olun.

Google organik arama sonuçlarında yükselmek istemez misiniz? 3 ay zamanınız varsa bunu sizin adınıza yapabiliriz. SEO hizmeti, sabır gerektiren ve Hassas çalışma planlaması ile yapılan bir işlemdir. Moradam, sizin adınıza Google optimizasyonu, Sosyal Medya Yönetimi ve Dijital Pazarlama yapabilir. Başarıya ulaşmak için denemenizde fayda var. Projenize göre size özel çözümler üretip yüzde 100 başarı vaat etmekteyiz.

Dijital ajans

HERKESE YARDIMCI OLABİLİRİZ


HEMEN BAŞLAYIN

Web ve SEO için ihtiyacınız olan her şeyi yapabiliriz.

İnternet girişimi yapmak istiyorsunuz ama bir ekibiniz yok mu?
 • KAPSAMLI VEYA BASİT SEO HİZMETİ
 • WEB SİTESİ TASARIMI
 • WEB SİTE ANALİZİ
 • SINIRSIZ KEYWORD TAKİP
 • DİJİTAL PAZARLAMA
 • TANITIM VİDEOSU
 • SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Yukarıda saydığımız tüm işlemleri sizin adınıza kusursuz olarak gerçekleştirebiliriz. Dijital ihtiyaçlarınız için Moradam her zaman sizin yanınızda. Şirketinizin Online çözümleri için bizi tercih ederek zamandan tasarruf edersiniz.
SEO Analiz

Web sitenizi ücretsiz SEO analizi ile kontrol ederek hatalarınızı görüntüleyebilir ve düzeltebilirsiniz.

Detaylar

GOOGLE sıralama takibi

Analiz panelinizden anlık olarak web sitenizin google sıralamasını görüntüleyebilirsiniz. Kelime sınırı yoktur.

Detaylar

SEO Optimizasyonu

SEO panelinizden ayar yapabilirsiniz. İstediğiniz keyword kelimelerde daha fazla yükselmek için birkaç tık yeterli.

Detaylar

Garantili SEO servisi

SEO hizmeti alan müşterilerimizin yükseliş grafiklerini buraya tıklayarak görebilirsiniz. SEO çalışmamız kalıcıdır.

Detaylar
Web sitesi tasarımı

Web sitesi tasarımı

Şirketiniz için sıradışı web sitesi çözümlerini biz üretiriz.

Web sitenizi yenilemek mi istiyorsunuz. Tam yerine geldiniz. Firma web sitesi kurmak, Haber sitesi açmak veya E-ticaret sitesi açmak artık çok kolay. Moradam, web sitesi tasarım işlerinizi en kısa sürede bitiriyor. Aynı zamanda Web siteniz için makale desteği, ürün taşıma, içerik denetimi ve içerik yönetim işlemlerinizi de gerçekleştiriyoruz.

Web sitenizi modern ve mobil uyumlu olarak tasarlıyoruz. Web sitesi yenilemek veya oluşturmak için bizimle irtibat kurunuz. Moradam bir tık uzağınızda.


BİZE YAZIN

Seo hizmeti konusunda Moradam, eşsiz bir deneyim sunmaktadır.

Başlangıç SEO veya Kapsamlı SEO hizmeti kapsamında, web sitenizin sıralamasını yükseltme çalışmalarını kontrol etmek için benzersiz bir fırsata sahip olursunuz. İsterseniz önemli anahtar kelimeleri kendiniz seçebilir ve bunların backlink dağılımını kendiniz belirleyebilirsiniz.
SEO çalışması stratejimiz doğrultusunda aylık 750 adet yüksek kaliteli backlinki (günlük 25 backlink) her ay web sitenize ekleyeceğiz.
Kapsamlı SEO hizmetimiz kapsamında ise günlük web sitenize eklenecek backlink sayısı ise 100’dür. Backlinkler, tarafımızca seçilen ve SEO kriterlerini karşılayan güvenilir partner sitelerden alınmaktadır. Başarılı bir web sitesi sıralama yükseltme çalışmasının ilk işaretleri, SEO çalışmasının başlamasından 7-14 gün içinde alınması beklenir.

Seo uzmanı

REFERANSLARIMIZI İNCELEYİN

Şimdiye kadar yüzlerce web sitesi sahibine Seo hizmeti verdik. Öncesi ve sonrası ile tüm gelişimleri görün.

SEO REFERANSLARI


MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR?

Siz de hemen başlayın!

Seo hizmeti, Google Sıra Takibi ve analiz paneli ilk ay sadece 99 TL’dir. Her hangi bir taahhüt bırakmadan deneyebilirsiniz. SEO Hizmeti 15 gün içinde sonuç verecektir. Dilerseniz daha sonra seo işlemine devam edebilirsiniz.

HEMEN BAŞLAYIN